ul. Strzelców Bytomskich 7, 45 - 084 Opole

Poszukujemy pracownika

Turhand-Ret sp. z o.o. w Opolu ul. Strzelców Bytomskich 7 poszukuje pracownika na stanowisku inspektora d/s techniczno-eksploatacyjnych.
Opis stanowiska:

  • prowadzenie ewidencji i dokumentacji zasobów
  • obsługa przypisanego rejonu Wspólnot Mieszkaniowych
  • przygotowywanie i weryfikacja sporządzanych dokumentów
  • prowadzenie zebrań Wspólnot Mieszkaniowych
  • przyjmowanie i przekazywanie do wykonania awarii zgłaszanych przez mieszkańców
  • wystawianie zleceń wykonawcom robót
  • przygotowywanie projektów uchwał
  • realizacja prawomocnych uchwał i wniosków podjętych przez Wspólnotę
  • współpraca z różnymi instytucjami, tj. UM, BNOOK, MZLK, PINB, WUOZ, MZD, ECO, WiK, bankami, firmami ubezpieczeniowymi itp.
  • bieżąca obsługa klientów
  • inne polecenia służbowe

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Ms Office
  • znajomość aktów prawnych związanych z obsługą Wspólnot
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i obsługa programu DOM5

Oferujemy:

  • ubezpieczenie grupowe
  • praca na pełny etat od godziny 7:00 do 15:00
    Wynagrodzenie do uzgodnienia
  • Prosimy o wysłanie CV emailem